Zorlu, minik ziyaretçilerini Zelfler’in sihirli dünyasına davet ediyor

Zorlu, minik ziyaretçilerini Zelfler’in sihirli dünyasına davet ediyor

ZELF dijitalZorlu Alışveriş Merkezi, 21 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında 9 gün boyunca çocuklara sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çocuklar, mini oyunlarla adeta birer Zelf’e dönüşecekler.

Zorlu’nun minik ziyaretçileri, Zelfler’in sihirli dünyasında yolculuğa çıkıyor. Dünyada tüm çocukların çok sevdiği, uzun renkli saçlarıyla her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelfler, 21 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında her gün 12.00’den 19.00’a dek Zorlu Alışveriş Merkezi metro katında çocuklarla buluşacak. Minikler, Zelf oyuncaklarının da bulunduğu atölye alanında kendi Zelf maskelerini, Zelf saçlarını ve Zelfler’in sihirli çubuğunu tasarlayabilecekler. Etkinlik alanında fotoğraf çektirip, dijital ekranda kendi Zelf karakterlerini yaratacak olan minik ziyaretçiler, illüzyonist eşliğinde küçük numaralar öğrenecek ve magnetli panoda haritayı tamamlamaya çalışacaklar.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçilerine, etkinlik sonunda atölye çalışmalarında yapmış oldukları Zelf maskesi ve sihirli zelf çubuğu da hediye edilecek.