Zil Çaldı, Okula Dönüş Başladı

Zil Çaldı, Okula Dönüş Başladı

defactoTürkiye’nin enerjik markası DeFacto yaz tatilini bitirip, okula geri dönmeyi heyecanla bekleyen öğrencilere özel bir koleksiyon çıkardı. Gömleklerden DeChino pantolonlara, polo yaka tişörtlerden serin havalarda yanınızdan ayırmayacağınız triko hırka ve kazaklara kadar farklı model ve desende ürünlerin yer aldığı Back to School Koleksiyonu yeni eğitim – öğretim dönemine merhaba demeye hazırlanıyor.

Akdeniz modasının öncü markası DeFacto, gençlere özel çıkardığı koleksiyonla yeni eğitim – öğretim dönemine damga vuracak. Çalan ilk zil ile birlikte okullara koşan gençler DeFacto’nın tasarım ürünleri ile koridorları renklendirecek.

Barselona’da bulunan tasarım ofisinde hazırlanan Back to School Koleksiyonu, stil sahibi çizgileri ile tüm gençlerin tercihi olacak. Sonbaharın renkleri gri ve lacivert tonlarının yoğun olarak kullanıldığı koleksiyona kırmızı, bordo, beyaz ve mavi ise canlılık katıyor. Farklı kesim ve modellerdeki DeChino pantolonların casual gömleklerle kombinlendiği koleksiyonun en önemli parçalarını ise rengarenk hırka ve kazaklar oluşturuyor.