Yeni Yılı Hastanede Karşılayacak Miniklere Moral Tiyatrosu

Yeni Yılı Hastanede Karşılayacak Miniklere Moral Tiyatrosu

geberitYeni yılı hastanede karşılayacak KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) minikleri, 18 Aralık Perşembe günü “Su Gelecektir” tiyatro oyunuyla moral buldu. Geberit’in hayata geçirdiği proje, Cerrahpaşa Hastanesi ve KAÇUV aile evinde iki ayrı oyun olarak sergilenirken; tiyatronun ünlü oyuncuları Cansın Özyosun ve Metin Hasgül, miniklere keyifli anlar yaşadı.

Geberit’in hayata geçirdiği ve ünlü tiyatro oyuncusu Nedim Saban yönetimindeki Tiyatrokare’nin sahnelediği “Su Gelecektir” tiyatro oyunu; bu kez (KACUV) Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile Cerrahpaşa Hastanesi’nde 18 Aralık Perşembe günü sahne aldı.

Geberit’in ‘Su Gelecektir’ tiyatro oyununun başrollerini, Küçük Ağa dizinde miniklerin gönüllerini fetheden Cansın Özyosun ve Metin Hasgül paylaştı.

Yeni yılı hastanede karşılayacak minikler için Tiyatro’yu çocuklara götüren etkinlikte, ünlü oyuncu Cansın Özyosun çocuklarla keyifli anlar geçirdi. Küçük izleyiciler tarafından ilgiyle izlenen ‘Su Gelecektir’ tiyatro oyununa hem çocuklar hem de aileleri katıldı. Kanser hastası çocukların morallerini yüksek tutmak ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, çocuklarla çekilen fotoğraflarla birlikte son buldu.