Viko’nun Sylvester ve Tweety’li Karre Kids Serisi ile; çocukların odaları daha neşeli ve güvenli

Viko’nun Sylvester ve Tweety’li Karre Kids Serisi ile; çocukların odaları daha neşeli ve güvenli

Çocuklar çizgi film izlemeye onlarla başlıyor. Hayal dünyasının sevimli ikilisi Sylvester ve Tweety’e tüm çocuklar bayılıyor. Sylvester ve Tweety’nin maceraları şimdi VİKO’nun Karre Kids serisinin yeni modellerinde devam ediyor.

SYLVESTER_vikoYaramaz ve hınzır kedi Sylvester, minik Tweety’yi yakalamaya çalışıyor. Sevimliliği ile tüm çocukların gönlünde taht kuran Tweety ise zekasını kullanarak Sylvester’ı her seferinde alt etmeyi ve ondan kurtulmayı başarıyor. Elektrik anahtar ve priz sektörünün yenilikçi ve lider kuruluşu VİKO’nun yenilenen Karre Kids serisi ile Sylvester ve Tweety bir kez daha çocukların odalarına konuk oluyor. Üstelik şimdi yepyeni modeller ile maceralarına kaldıkları yerden devam ediyor. Ürünlerinde güvenlik ve kaliteden ödün vermeyen VİKO, elektrik kaynaklı ev kazalarının çocuklara zarar vermemesi için Karre Kids ile prizlerden kaynaklanabilecek elektrik çarpmalarına karşı çocuk güvenliğinin de şansa bırakılmasını engelliyor. Özel koruma kapaklı ve çocuk koruma özellikli Karre Kids, priz modelleri ile miniklerin odası hem neşeli hem güvenli oluyor.

Karre Kids çocuk korumalı, kapaklı prizlerle güvenliği ön plana taşıyor. Sylvester ve Tweety’nin süslediği anahtar, komütatör ve çocuk korumalı kapaklı prizlerden oluşan Karre Kids koleksiyonunda dekorasyon kadar güvenli kullanım da ilk sırada. Çocuk korumalı prizlerde ürüne eklenen özel koruma kapakları sayesinde ürünler ekstra güvenli hale gelirken, meraklı afacanlar da odalarında tek başlarınayken elektrik akımına maruz kalma tehlikesi yaşamıyorlar.