Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan öğrencilere karne hediyesi

Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan öğrencilere karne hediyesi

1vikoVİKO’nun Çocuk Tiyatrosu, çocukları enerji verimliliği konusunda bilinçlendirmek üzere “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı çocuk oyunu ile sömestir tatilinde Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.

Her geçen gün tükenen doğal kaynaklar ve kirlenen çevre, dünyamızın ve insanlığın geleceğini tehlikeye atıyor. Enerji için ödenen bedeller ise her geçen gün artıyor. Bu doğrultuda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın enerji verimliliği konusunda bilinçlendirilmesi büyük önem taşıyor. Kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki örnek projeleri ile tanınan VİKO’nun oluşturduğu ve iki yılda 370 bin öğrenciye ulaşan Çocuk Tiyatrosu, Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı bir oyunu sahneleyerek gelecek nesiller için değer katmaya devam ediyor. Oyun; enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında çocukları bilgilendiriyor. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan bu harika tiyatro oyunu sayesinde çocuklar hem çok eğleniyor hem de enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumluluklarının farkına varıyor. “Aydınlık Bir Gelecek İçin” çocuk oyunu, şimdi sömestir tatili boyunca hafta sonları ücretsiz olarak sahneleniyor ve tüm çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

VİKO Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı müzikli çocuk oyunu; 30-31 Ocak 2016 tarihlerinde saat 13.00’te Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Üsküdar Koza Tiyatrosu Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. No: 58 Kat: 3/74 Kancal AVM Üsküdar- İSTANBUL