Uni Baby’den Yepyeni Bir Ürün Daha

Uni Baby’den Yepyeni Bir Ürün Daha

Uni Baby Bebek Losyonu İmaj GörseliHassas olan bebek cildi yetişkinlere göre daha özenli bir bakım gerektiriyor. Ailelerin bebek bakımında ihtiyaç duyduğu saf içerikli ürünleri bir araya getiren Uni Baby, bebek cildine yoğun nemlendirme sağlıyor. Hafif bebek kokusu içeren Uni Baby Bebek Losyonu, ciltte oluşan kuruluğu giderirken ciltte hoş bir koku bırakıyor.

Uni Baby Bebek Losyonu ile cilde uygulanan masaj sayesinde bebekler daha rahat uykuya dalıyor. Hem sizin hem bebeğinizin cildine iyi gelecek shea butter içeren Uni Baby Bebek Losyonu içindeki vitaminler, hücre yenilenmesine
yardımcı olurken, aynı zamanda yoğun nemlendirme sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen Uni Baby Bebek Losyonu küçükten büyüğe herkesin cildini nemlendiriyor.

Yumuşak formülü ile kolayca sürülen ve pratik kullanım sağlayan Uni Baby Bebek Losyonu hem sizin hem bebeğinizin cildine özel bakım uyguluyor. Alkol, paraben, boya, sülfat, phthalate ve alerjen madde içermeyen özelliği ile Uni Baby Bebek Losyonunu aileler gönül rahatlığıyla kullanacak.