Uluslararasi Ödüllü Süngerbob ve Kaşif Dora, Vialand’de Yoğun İlgi Görüyor

Uluslararasi Ödüllü Süngerbob ve Kaşif Dora, Vialand’de Yoğun İlgi Görüyor

Çocukların en sevdiği çizgi karakterler SüngerBob ve Kaşif Dora, Türkiye’nin dünya standartlarındaki tek tema parkı VIALAND’de eğlence ve coşkuya renk katıyor. Tema Park içerisinde ziyaretçileri karşılayan, onlarla fotoğraf çektiren ve Şato’da düzenlenen gösterilerde küçükler kadar yetişkinlerin de ilgi odağı olan SüngerBob ve Kaşif Dora, 4D sinema ve simülasyon üniteleri ile de eğlence severleri kendi dünyalarına konuk ediyorlar.

SB4D_VialandWebBanner9 Emmy ödüllü Süngerbob VIALAND’de

Sevimli minikler kadar yetişkinler tarafından da sevilerek takip edilen SüngerBob’un VIALAND Tema Park’ta, gün içerisinde 35 kez tekrarlanan büyüleyici denizaltı macerası, sadece çocuklar için değil, eğlenceli ve kahkaha dolu zaman geçirmek isteyen herkes için harika bir seçenek oluşturuyor. En iyi animasyon, en iyi ses düzenlemesi gibi birçok alanda 9 Emmy ödülü sahibi SüngerBob’un 4 boyutlu simulasyon gösterisi, uluslararası 26 farklı ödüle de sahip.

Kaşif Dora ile yepyeni keşiflere ‘merhaba’

Başta anaokulu çağındaki kız çocukları olmak üzere, keşfetmeyi seven tüm miniklerin çok yakından tanıdığı Kaşif Dora da, VIALAND Tema Park’ın sevimli ziyaretçilerine bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. 4 boyutlu sinema keyfi ile çocukları hem eğlendiren hem de eğiten harika bir maceraya çıkaran Kaşif Dora onlara, gün içerisinde 20 kez tekrarlanan seanslarıyla unutamayacakları bir gün geçirmeleri için de fırsat sunuyor.

VIALAND Tema Park’a gelen çocuklar, SüngerBob ve Kaşif Dora ünitelerinde geçirdikleri neşe dolu dakikaların ardından, sevdikleri karakterlere at ürünleri de Tema Park içerisinde yer alan mağazalardan seçebiliyorlar.

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.