Süper Matrak ile Tüm Aile Ekran Başına

Süper Matrak ile Tüm Aile Ekran Başına

SuperMatrakİlk sezonuyla Disney Channel hayranlarının vazgeçilmezi haline gelen komedi programı Süper Matrak, 12 Eylül Cuma günü ikinci sezonuyla yeniden Disney Channel ekranlarında izleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Süper Matrak’ın yetenekli sunucuları Can ve Serkan’ın komik skeçleriyle 12 Eylül’den itibaren her hafta Cuma ve Cumartesi günleri saat 18.30’da Disney Channel’da yayınlanacak yeni sezonda yerli videoların yanısıra Türk kültürünün öne çıkan değerlerine gönderme yapan bölümler de yer alıyor.

Okul çağındaki çocukların istek ve beklentilerine odaklı, tüm ailenin birlikte keyif alarak izleyebileceği kaliteli, güvenilir ve eğlenceli içeriklerin adresi Disney Channel’ın Türkiye’deki başarılı yerel yapımlarından biri olan Süper Matrak, yeni sezonunda Türkiye’den derlediği videolara da yer veriyor.

Süper Matrak’ın yeni sezon başlangıcı öncesinde 22 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında dizinin kahkaha dolu yepyeni bölümlerinden birinin özel gösterimi Disney Channel Türkiye Online Video Oynatıcısı http:((www.disneyturkiye.com.tr/disney-channel/ üzerinden gerçekleştirecek.