Stride Rite’dan indirim fırsatı!

Stride Rite’dan indirim fırsatı!

1iboStride Rite’ın, 1 – 31 Aralık tarihleri arasında başlattığı ve tüm modellerinde geçerli olan net % 50 indirim kampanyası TakaTuka.com’da sizleri bekliyor.

Amerika’nın önde gelen çocuk ayakkabı markası Stride Rite, yeni yıl öncesi tüm çocukları sevindirmek için büyük indirim fırsatını başlattı. Çocuk ayak gelişimine sağladığı destek ile Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği Stride Rite, TakaTuka.com üzerinden başlattığı net %50 indirim fırsatıyla, yeni yıl öncesi çocuklarının ayaklarına sağlık hediye etmek isteyen annelerin yüzünü güldürecek.

American Podiatric Medical Association (Amerikan Podiatri Derneği) onayına sahip olan Stride Rite, yeni yılda çocuklarına ayakkabı almak isteyen ya da henüz ne alacağına karar veremeyenler için bottan spor ayakkabıya, çizmeden ilk adım ayakkabısına kadar yüzlerce modelini sizlerin beğenisine sunuyor.

1 – 31 Aralık tarihine kadar geçerli indirim fırsatından yararlanmak isteyenler, Stride Rite’ın Türkiye’deki tek yetkili online satış sitesi olan TakaTuka.com adresini ziyaret edebilirler.