Stride Rite’da yüzde 50 indirim fırsatı

Stride Rite’da yüzde 50 indirim fırsatı

1ayakkabi2Yaz tatili geliyor, şimdi karne hediyesi almanın tam zamanı! Stride Rite, 05-30 Haziran tarihleri arasında yazlık ayakkabılarda net %50 indirim fırsatıyla minikleri sevindiriyor. Tatil alışverişinizi tamamlamadan önce; babetten sandalete, terlikten spor ayakkabıya geniş ürün gamıyla dikkat çeken Stride Rite koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.

Sezon modası canlı renkleriyle dikkat çeken, Stride Rite SRT Soft Motion Lynden ile minik kızınız ilk adımlarını güvenle atarken şıklığından da ödün vermiyor.

Sandaletin havadarlığı ve spor ayakkabının koruyuculuğu Stride Rite Windflower’da buluşuyor. Modelin hızlı kuruyan ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde kızınız bu yaz, bir aktiviteden diğerine atlamaya hazır!

Stride Rite Made 2 Play Finn; ekstra dayanıklılık için güçlendirilmiş ayakkabı burnu, çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliği, iz yapmaz ve kir tutmaz tabanı ile oğlunuz için ideal bir oyun ayakkabısı!

Marvel’in kahramanlarından esinlenerek tasarlanan Stride Rite Spider-Man Thong, Örümcek Adam grafikleriyle son derece göz alıcı! Hafif EVA tabanıyla minik oğlunuz yaz tatilinde hem rahat hem de havalı bir görünüme sahip olacak.

Yazlık ayakkabılarda net %50 indirimden faydalanmak için size en yakın Stride Rite mağazasına gitmeniz veya online satış sitesi www.TakaTuka.com adresini ziyaret etmeniz yeterli. Acele edin, yaz tatili öncesi minikleri hediyesiz bırakmayın.