Spor ve eğlencenin yeni merkezi; Just Kidding

Spor ve eğlencenin yeni merkezi; Just Kidding

1justÇocukların oyunla ve sporla öğrendiği, yeni bir dünya keşfederken eğlendiği çocuk aktivite merkezi Just Kidding, uyguladığı özel programlarla dikkat çekiyor. Just Kidding Aikido’dan yaratıcı dramaya, outdoor etkinliklerinden doğum günü partilerine saatlik ve dönemlik seçenekleri ile ilgi görüyor.

“Çocuklar bu dünyayı keşfetmek ve kendi bilinmezlerini çözmek istiyorlar, bunu da her zaman eğlenerek yapıyorlar” fikriyle yola çıkan Just Kidding’te her şey çocukların eğlenerek öğrenmesi ve çocukluklarının tadını çıkarmasına göre tasarlandı. Bir tarafta yaş grubuna uygun Aikido, Jujitsu öğrenen, yaratıcı drama, dans dersleri alan, doğada keşif yapan, diğer tarafta arkadaşlarıyla doğum gününü kutlayan eğlenceli vakit geçiren çocuklar… Çocukları eğlenirken, öğrenirken veya keşfederken onları izleyen ya da onlar için özel tasarlanmış mekânda günlük işlerini takip eden, kitap okuyan anne babalar…

Just Kidding kurulduğu günden bu yana, uzman ve eğitimli kadrosu ile yalnızca bedensel gelişim değil keşif odaklı özel oyun programlarıyla da 1-9 yaş arası çocukların ve ebeveynlerinin ilgi odağı oldu. Çocuklara keyifli bir deneyim ortamı sağlayan Just Kidding, saatlik ya da dönemlik ders seçenekleriyle de aktivitelere katılmak isteyenlere esnek zaman kolaylığı sunuyor. Çocukların eğlenerek zaman geçirdiği bedensel aktiviteler sonunda anne babalar çocuklarının bedensel gelişimleri hakkında da ayrıntılı bilgi ve yönlendirme hizmeti alabiliyorlar.

Merkezin kurucusu Seda Boyner şunları söyledi; “Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişiminde sporun ve oyunun etkisi biliniyor. Özellikle küçük yaşlarda bedensel gelişim ve sağlıklı bir yaşam için çocuklar bol bol aktivite yapmalı, yaşıtlarıyla bir arada olmalı. Şehir yaşamı içinde çocukların eve kapanıp kalmaması, sosyal, ruhsal ve fiziksel gelişimlerinin sağlıklı aktivite ve eğitimlerle desteklenmesi için Just Kidding’i kurduk. Just Kidding bu anlamda çocuklara yalnızca bir oyun mekânı değil bir yaşam tarzı da sunarak daha mutlu bir çocukluk yaşamaları için tasarlandı.”