Pique Eylül’de çocukları bekliyor

Pique Eylül’de çocukları bekliyor

 1pigue2Türkiye’nin ilk Family Club’ı PIQUE, geliştirici ve eğlence dolu aktiviteleriyle Eylül ayında çocukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Hem çocukların hem büyüklerin kendini özel hissettiği, birlikte vakit geçirdiği Pique, eğlenceli ve öğretici aktivitelerine Eylül ayında da devam ediyor.

Okulların açılmasıyla beraber ders hayatı başlarken minikler okuldan arta kalan zamanlarda PIQUE’de gönüllerince eğlenip, çocuk olmanın tadını PIQUE’nin güvenli ve eğlenceli dünyasında çıkarıyor. Sanat atölyesinden müzik atölyesine, jimnastikten oyun platformuna kadar hem yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri hem de bütün enerjilerini harcayabilecekleri birbirinden farklı aktiviteler küçükleri bekliyor.

Üyelik sistemiyle kişisel hizmet sunan Pique, çocukların doğum günü kutlamalarına da ev sahipliği yapıyor. Kişiye özel hazırlanan ve isteklere göre değişen doğum günü paketleri ile çocukların sabırsızlıkla bekledikleri doğum günü partilerini unutulmaz anlara dönüştürüyor.

Her bir alanında başlı başına çocuklara eğlence ortamı sunan Pique, aileleri de unutmuyor. Ebeveynlerin rahat etmesi için seçkin lezzetler sunan restoran&bar ve lounge alanının yanı sıra, anne ve babalara Spa keyfi de sunuyor.

1500 metrekare alanda, 30 kameralı özel güvenlik sistemi ile çocuklara en güvenli eğlence ortamını sunan PIQUE, ailelerin çocuklarla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek mekanda ve diledikleri seçeneklerle keyif alarak gidermeleri için her detayı özenle hazırlıyor.