Philips Avent Yalancı Emzikler ile Sakin ve Huzurlu Bebekler

Philips Avent Yalancı Emzikler ile Sakin ve Huzurlu Bebekler

1emzikAnnelerin 1 numaralı tavsiyesi* Philips Avent’in BPA içermeyen ortodontik emzikleri bebeklerin damak, diş ve çene gelişimini desteklerken daha huzurlu ve mutlu olmalarına da yardımcı oluyor. Aynı zamanda esnek ve simetrik olan emzikler, slikondan üretildikleri için tat ve koku içermiyor.

Philips Avent’in ortodontik emzikleri, farklı ihtiyaçlara yönelik modelleri ile bebeklerin mutlu ve huzurlu büyümesine destek oluyor. Klasik, hava delikli ve gece emzikleri olmak üzere 3 ayrı modelde bulunan yalancı emzikler, bebekleri günün hiçbir saatinde yalnız bırakmıyor.

Philips Avent klasik ortodontik emzikler, kolay kapanan koruyucu kapakları sayesinde hijyenikliğini her zaman koruyor. Sterilize edilebilen Philips Avent klasik ortodontik emzikler, bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor. Güvenlik halkası sayesinde istenildiği zaman kolayca çıkarılabilen slikon emziklerin kokusu ve tadı da bulunmuyor. Hava delikli ortodontik Philips Avent emzikler ise bebeğinizin cildi için ek hava akışı sağlıyor. 6 adet hava deliği ile emzikler, deride oluşabilecek tahrişi azaltıyor. Hava akışı sağlayan bu kalkanlar, aynı zamanda modern ve eğlenceli tasarımlara sahip. Philips Avent ortodontik gece emzikleri de karanlıkta parlayan halkaları sayesinde, gece bebeğinizin ağzından düşse bile karanlıkta kolayca bulmanızı ve onu sakinleştirmenizi sağlıyor.

BPA içermeyen, ortodontik, esnek ve simetrik Philips Avent emziklerin sağlayacağı konfor ile bebekler, huzurlu ve sakin büyürken damak, diş ve çene gelişimleri de sağlıklı ilerliyor. Renkli desenleri ile emzik tutacakları, geniş açılan kıskaçları sayesinde bebeklerin kıyafetine zarar vermeden rahatça tutturulabiliyor.