Ottomanya’dan Annelere Özel Fırsatlar

Ottomanya’dan Annelere Özel Fırsatlar

1ottomanyaBaşakşehir’deki Mall of İstanbul’da yer alan Ottomanya Çocuk Dünyası çocuklara tarihimizi eğlenerek öğretirken, geçmiş döneme ait geleneksel sanatlarımızı modern dokunuşlarla günümüze taşıyor. İnteraktif oyunlarla benzersiz bir deneyim yaşatan Ottomanya’da Anneler Günü’ne özel birçok fırsat sunulacak. 

Anneler Günü  sebebi ile mayısın ikinci pazarı çocukları ile Ottomanya’da eğlenceli bir gün geçirmek isteyen anneler; dilerlerse sadece bu güne özel 7D gösterisini ücretsiz olarak izleyebilecek. İsteyen anneler ise Osmanlı kostümü giyerek, fotoğraf çektirebilecek, bu fotoğraf kendilerine hediye edilecek ve anneler bu özel günü ölümsüzleştirebilecek. Ottomanya Çocuk Dünyası’nın annelere ücretsiz olarak sunduğu fırsatlar bunlarla da bitmedi… Ebru sanatı derslerine katılmayı tercih eden anneler,  çocuklarıyla beraber sanatsal aktiviteye katılma keyfini de ücretsiz yaşayabilecek. Ortaya çıkardıkları ebru ürününü saklayarak çok özel  bir anıya imza atabilecek. Ottomanya Çocuk Dünyası, bugüne özel 2. çocukta yüzde elli indirim imkanı sunarken annelerimize çocukları kadar kendilerinin de eğleneceği bir gün yaşatmayı hedefliyor.

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerini desteklemek için hayata geçirilen Ottomanya Çocuk Dünyası, Anneler Günü’nde miniklere anneleriyle paylaşacakları en özel ve eğlenceli paylaşımlarda ev sahipliği yapacak.