Optimum Çocuk Kulübü Haziran’da da dopdolu

Optimum Çocuk Kulübü Haziran’da da dopdolu

Optimum Çocuk Kulübü, Haziran ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz mevsiminin en güzel günlerini yaşatacak. Haziran ayında hem karne heyecanını hem de “Babalar Günü” sevincini yaşayacak olan çocuklar için İstanbul Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek etkinlikler, birbirinden renkli anlara sahne olacak. Haziran’da her cumartesi, pazar günü 15.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün ücretsiz aktivitelerine tüm minikler davetli.

optimumoutlet_cocukkulubu_haziran2014Çocukların ilgi duydukları konulara göre çeşitlilik gösteren atölye çalışmalarında minikler, yepyeni keşifler de yaşayacak. Mutfak işlerine meraklı küçükler Kurabiye ve Cup Cake Süsleme Atölyesi’nde heyecan dolu çalışmalar yaparken, Eğlenceli Asitler ile Hava Mucitleri atölyelerinde de küçük bilim insanları yepyeni keşiflere yelken açacaklar.

Babalar Günü’ne özel etkinlikler

İstanbul Optimum Outlet’te Babalar Günü için yapılacak özel çalışmalar da çocukların hayatına ayrı bir heyecan katacak. 15 Haziran günü gerçekleştirilecek olan “Babama Tişört Boyama” ve “Babamın Resim Çerçevesi” atölye çalışmaları ile küçükler babalarına olan sevgilerini kendi tasarımlarına yansıtma imkanı bulacak.

Şişedeki Deniz, Duyu Çarkı, Boyalarla Şekilgeç, Melek Figürü Yapımı, Vitray Boyama, Balık Magnet, Zıplayan Köpek ve Karikatür atölyeleri ile tüm çocuklar için eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmenin en iyi adresi Haziran ayında da İstanbul Optimum Outlet olacak.

Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocuklara yeni ufuklar açarak, onların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.