NIVEA’nın çocuklara hediyesi,  renkli masallarla gelen okuma sevgisi…

NIVEA’nın çocuklara hediyesi, renkli masallarla gelen okuma sevgisi…

1niveaUyandırdığı yakınlık, güven ve önemseme duygusuyla NIVEA, dünyanın her yanında, pek çok ailenin bir üyesi haline geldi. NIVEA Creme, ikonik mavi kutusuyla, milyonlarca insana aile, güven ve cesaret değerlerini anımsatıyor. NIVEA, bu güzel değerlerle çocukların da tanışması ve eğlenerek okuma sevgisi kazanması amacıyla; özel bir masal serisi hazırladı. Serideki 5 farklı masal; NIVEA’nın ana değerlerinden “güven”, “aile” ve “cesaret”e dayanıyor. Her masal; bir yandan merak uyandırıp eğlendirirken, diğer yandan yaşama dair pozitif mesajlar veriyor. Naz ve Efe adında iki kardeşin, bir tavşan ve bir peri kızıyla yaşadığı; uçmak, yüzmek, tırmanmak ya da farklı hayvanlarla tanışmak gibi heyecan dolu maceraları konu alıyor. Masallardaki tüm eğlence ve oyun içinde, karakterler birbiriyle sürekli yardımlaşıyor. Özenle tasarlanan her karakter, yaşadığı maceralar sırasında, sevgi, koruma ve önemsemenin değerini de öğretiyor.

NIVEA Masalları serisinde; “Efe’nin Yastık Dağlarındaki Serüveni”, “Naz ve Peri Kızı Seyahate Çıkıyor”, “Naz ve Kayıp Sihirli Değnek”, “Efe Havuza Atlamaya Gidiyor” ve “Naz, Efe ve Tavşan” olmak üzere 5 masal yer alıyor. tales.nivea.com sitesinde yer alan masallar, bilgisayara da yüklenebiliyor. Gelişmiş animasyon teknikleriyle masal okumayı daha da keyifli hale getiren sitede, çocuklarla anne babaların birlikte eğlenceli zaman geçireceği, interaktif ve eğitici oyunlar da yer alıyor.

Eucerit içeren özel formülüyle NIVEA Creme, yeni kutularının içinde, ailedeki herkesin cildine bakım yapmaya devam ediyor.