n11.com’da bu yaz çocuklar çok sevimli, çok renkli!

n11.com’da bu yaz çocuklar çok sevimli, çok renkli!

1modaUçuş uçuş bir elbise, yaza uygun rengârenk bir tulum ya da neşeli baskılardan oluşan pamuklu bir tişört… n11.com, küçük yaşlardan modayı takip etmeye başlayan kız, erkek çocuk ve bebeklere özel sunduğu yaz kreasyonu ile yeni sezona renkli bir merhaba diyor

Yüzde yüz doğal pamuktan üretilen, modern ve cool tarzdan ilham alan yeni kız, erkek çocuk ve bebek yaz koleksiyonu, n11.com’daki yerini aldı. Çocukların rahat kullanımı ve şıklığı için tasarlanan yeni yaz koleksiyonunda, marin desen tişörtler, romantik renklerde tütüler, puantiyeli tulumlar, büyük ve neşeli baskılardan oluşan üst ve alt takımlar yer alıyor.

2015’in sıcak günlerinde küçüklerin kalbini fetheden n11.com, yeni yaz kreasyonu ile çocuk modasına yön vermeye devam ediyor. Yaz mevsiminin canlı renkleriyle kız çocuklar ve bebekler için hazırlanan koleksiyona uçuk pembeler, maviler ve pastel tonlar hâkim. Çiçek desenli tişörtler, stil sahibi elbiseler, birbirinden renkli etek ve şortlarla dikkat çeken seri, miniklerin şıklığına şıklık katıyor.

Yaz koleksiyonuyla çocuklara neşe dolu bir yaz vadeden n11.com, erkek çocuk ve bebeklerin de spor görünümlerini şıklıkla birleştiriyor. Yakışıklı miniklere yüzde yüz pamuk renkli pantolonlar, baskılı tişörtler, şortlar ve ekose gömlek tasarımlarından oluşan bir koleksiyon sunuyor.