Muzipo Kids’ten Çocuklara Özel Yaz Kulübü!

Muzipo Kids’ten Çocuklara Özel Yaz Kulübü!

1muzipoÇocukların zihin ve beden gelişimlerini eşzamanlı olarak sürdürmelerini sağlayan Muzipo Kids, yaz aylarında da çocuklar için çok keyifli bir Muzipo Yaz Kulübü ile kapılarını 4-12 yaş arası çocuklara açıyor!

Çocukların, fiziksel gelişimine hareket eğitimiyle katkıda bulunmanın yanı sıra yaratıcılığı artırıcı oyun ve atölye çalışmalarıyla eğlenmelerini de sağlayan Muzipo Kids, hızla yaklaşan yaz döneminde çocukları eğlenceli ve yeni beceriler edinmelerine olanak veren “Muzipo Yaz Kulübü”ne davet ediyor. Muzipo Kids Yaz Kulübü 4-12 yaş arası tüm çocukların okul ortamı dışında yeni deneyimler yaşamasını, yaratıcı içerikli bir yaz tatili dönemi geçirmelerini sağlarken, 7-12 yaş gruplarına odaklanan özel programlarıyla da ihmal edilmiş önemli bir talebi karşılıyor.

Muzipo, çocuklara eğlenerek öğrenecekleri, sosyal, psikolojik ve zihinsel gelişimlerine sürdürebilecekleri, butik ve her çocuğa özel haftalık faaliyetler sunuyor. Uzman eğitmenler, çocukların hareket odaklı aktivitelerini ölçüyor ve değerlendiriyor, çocukların daha da keyifli vakit geçirebileceği faaliyetleri keşfetmesini sağlıyorlar. Programların rahat ve çocukları sıkmayan bir kurguda akması ayrıntılı ve özenle hazırlanmış bir müfredatın takip edildiğini hissettirmiyor.

Muzipo Yaz Kulübü’nde çocuklar ayrıca yeni arkadaşlıklar kurup, yenilikçi yaklaşımlar edinerek, yaratıcılık, sorun çözme ve uyumluluk becerileri geliştiriyor; okul sezonu geldiğinde Eylül ayında zihinleri tazelenmiş, rahatlamış ve zinde olarak okula dönüyorlar.

Muzipo Yaz Kulübü, keyifli bir yaz tatili dönemi, bedensel ve zihinsel gelişimi destekleyen eğlenceli faaliyetlerle dolu, her çocuğa özel geliştirilen faaliyetleriyle, 4-12 yaş arasında tüm çocuklar için kapılarını açıyor.

Muzipo Kids Hakkında:

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “18 ay-12 yaş” aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamak amacıyla, çok ekonomik fiyatlara sunmaktadır.