Minik Kaşiflerde Bir Dünya Kültür

Minik Kaşiflerde Bir Dünya Kültür

vialand 1Türkiye’nin ilk ve tek tema parkı VIALAND, üniteleriyle yetişkinlerin adrenalinini yükseltirken, çocukların da yeni kültürler öğrenmesini ve eğlenceyi güvenli bir şekilde deneyimlemesini sağlıyor.

VIALAND Tema Park’ta çocuklar tarafından en çok ilgi gören ünitelerden biri olan Minik Kaşifler ise gerek eğlenceye gerekse de bilgilendirmeye yer verdiğinden çocukların ağırlıklı olarak tercihi oluyor. Minik Kaşifler aracılığıyla 160 metre uzunluğundaki kanaldan geçen çocuklar, dünyada öne çıkmış kültürleri de keyif alarak öğrenme imkanını yakalıyor. 

Sünger Bob ve Kaşif Dora da VIALAND’de…

Çocukların en sevdiği çizgi karakterlerden biri olan Sünger Bob ve Kaşif Dora ise VIALAND’de eğlence ve coşkuya renk katmaya devam ediyor. Tema Park içerisinde ziyaretçileri karşılayarak onlarla fotoğraf çektiren ve Şato’da düzenlenen gösterilerde herkesin ilgi odağı olan sünger Bob ve Kaşif Dora, 4D sinema ve simülasyon üniteleriyle de eğlence severleri kendi dünyalarına konuk ediyor. Sevimli minikler kadar yetişkinler tarafından da sevilen Sünger Bob’un VIALAND Tema Park’taki büyüleyici denizaltı macerası ise sadece çocuklar için değil, eğlenceli ve kahkaha dolu zaman geçirmek isteyen herkesinde vazgeçilmezi oluyor.

Tek Biletle Sınırsız Eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunurken, ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanları sunmaya da devam ediyor. VIALAND Tema Park’ta isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanma imkanına da sahip oluyor.