Masallar Ülkesi’nin Kahramanları Tepe Nautilus’ta

Masallar Ülkesi’nin Kahramanları Tepe Nautilus’ta

1natilus Tepe Nautilus AVM, 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında artık geleneksel hale gelen Mini Kitap Şenliği’nin bu yıl dokuzuncusunu gerçekleştiriyor. 

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus AVM’nin Mini Kitap Şenliği, bu yarı yıl tatilinde de minik okuyucuların yüzünü güldürecek.  Tepe Nautilus AVM’nin 1. katında gerçekleştirilecek olan 9. Mini Kitap Şenliği, 22 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında minik ziyaretçilerine çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitap ile buluşma imkanı sağlıyor.

Mini Kitap Şenliği süresince her gün, minik ziyaretçiler büyülü dünyaların kapılarını aralıyor ve masallar ülkesinin birer kahramanı olma imkânı yakalıyor. 22 Ocak- 7 Şubat tarihleri arasında Tepe Nautilus AVM’nin etkinlik alanlarına kurulacak “Masallar Ülkesi”nde çocuklar, farklı masalları öğrenme, deneyimleme ve oyunlarla eğlenme fırsatı bulacaklar. Rapunzel, Pamuk Prenses, Pinokyo, Karga ile Tilki ve Alaaddin’in Sarayı gibi bir birinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri ile çocuklarla buluşacak.

Kitap Bağışla Bize, Okusun Tüm Türkiye

Çocuklara okuma sevgisinin yanı sıra paylaşma duygusunu da kazandırmak isteyen Tepe Nautilus AVM, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” işbirliği ile kitap bağışlarını toplayacak. Şenlik boyunca alana yerleştirilecek “Kitapcan” kumbaralarında misafirleri ile birlikte kitap bağışları toplayarak ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.