Macera Severler 23 Nisan’da Kozzy AVM’de!

Macera Severler 23 Nisan’da Kozzy AVM’de!

1kozzy Düzenlediği birbirinden keyifli etkinlikler ve alışveriş imkânıyla Anadolu yakasının kalbi olmaya devam eden Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında her yaştan ziyaretçisine en maceraperest dijital oyunların deneyimini yaşatacak. 

Yıl boyunca ziyaretçilerine birbirinden farklı kampanyalar ve etkinlikler düzenleyen Kozzy AVM, 23-24 Nisan tarihlerinde düzenlenecek dijital oyun etkinlikleriyle hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler simülasyon oyunlarıyla eşsiz bir maceraya atılacak. Futbol meraklıları ve deniz tutkunlarının interaktif bir şekilde oynayacağı ‘Penaltı Ustası’ ve ‘Sürat Teknesi’ oyunlarıyla Kozzy AVM ziyaretçileri eğlencenin doruğuna çıkacak.

Kozzy AVM, her sene olduğu gibi bu senede 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik ziyaretçileri unutmadı. En gerçek dijital oyunlarla minik ziyaretçiler, aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirecek. Kozzy AVM, ziyaretçisine Penaltı Ustası oyunuyla heyecanlı bir futbol deneyimi yaşatırken, Sürat Teknesi oyunuyla deniz tutkunları adrenalinli dakikaların keyfine varacak. Futbol severler ekran karşısında ayaklarını zemindeki top görseline vurarak penaltı vuruşu yapacak ve penaltı ustalığını gösterecek. Sürat teknesiyle deniz yolculuğuna çıkmak isteyen ziyaretçiler ise sanal gerçeklik gözlükleriyle ve interaktif yönlendirme standıyla(joystick) sonsuz maviliğin derinliklerine keşfe çıkacak. 23-24 Nisan tarihlerinde Kozzy AVM mağazalarından aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler ve çocukları bu eşsiz simülasyon oyunlarıyla hem eğlenip hem de kaliteli zaman geçirecek.