Legoland ve Jurassic Park ile Forum İstanbul, 23 Nisan’da da çok eğlenceli

Legoland ve Jurassic Park ile Forum İstanbul, 23 Nisan’da da çok eğlenceli

1legoDinozorlar, 15 binden fazla deniz canlısı, en eğitici ve eğlenceli oyun merkezi LEGOLAND® Discovery Centre’a ev sahipliği yapan Forum İstanbul, 23 Nisan’da aileleri çocukları ile beraber keyifli vakit geçirmek için eğlenceye davet ediyor.

Forum İstanbul, ailesi ile beraber keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı eğlenceyle kutlamaya davet ediyor. Forum İstanbul’un önemli bir bölümünü oluşturan eğlence alanı bünyesinde Jurassic Land, LEGOLAND® Discovery Centre, İstanbul SEA LIFE Akvaryum, Fun Lab Eğlence Dünyası, Atlantis Bowling, Tiox Eğlence Merkezi, Flyride Helikopter Simulasyonu gibi birçok etkinlik alanı bulunuyor.

Eğitici ve Eğlenceli Dinozor Tema Parkı

Ailelerin ve çocukların en çok tercih ettiği müzenin tasarımını Universal Studios da dahil uluslararası pek çok tema parkın dizaynında deneyimli Nicholas Koenig ve ekibi tarafından yapılan Jurassic Land; Türk mimar, mühendis ve sanatçılarının dokunuşlarıyla da nihai özgün kimliğini kazanarak Avrupa’nın sayılı tema parkları arasındaki yerini alıyor. Soyları 65 milyon yıl önce tükenmiş olan gezegenin en görkemli hayvanlarını Jurassic Land’de hayat buluyor.

Eğlenceli öğrenme merkezi LEGOLAND® Discovery Centre

Yapımında 3 milyon LEGO® parçası kullanılan, Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk LEGOLAND® Discovery Centre’ı olan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da heyecanlı LEGO® gezileri, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve İstanbul’un simgelerinin inşa edildiği LEGO® MINILAND alanı ile çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan’da da onlara eğlenceli ve keyif dolu bir gün sunuyor.

3-10 yaş arası çocuklu aileler için ideal bir ortam oluşturan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da hem anne-babalar hem de çocuklar için eğlence dolu saatlerin kapılarını açıyor. Üstelik 18-24 Nisan tarihleri arasında çocuk biletleri 37 TL yerine sadece 23 TL. Merkezin bünyesinde yer alan Türkiye’nin ilk ve tek

LEGO® konsept mağasında ise bu haftaya özel tüm Star Wars ürünlerinde ve seçilmiş bazı ürünlerde % 10 indirim var.

Deniz canlılarını ziyaret etmeye ne dersiniz?

Su dünyasının gizemini keşfetmek isteyenler dünyanın en büyük 5. akvaryumu olan İstanbul SEA LIFE Akvaryum’da buluşuyor. 23 Nisan’da hem eğitici hem de eğlenceli bir aktivite arayanlar Türkiye’nin en uzun Okyanus Tüneli’nde denizlerin tabanında yürüyormuşçasına geziye çıkarak birçok deniz canlısının gizli sırlarını keşfedebilirler.

Okyanus Tüneli gezintisinde ise burada yaşayan 4 metre boyundaki dev vatozlar ve köpekbalıkları, dünyanın en büyük yengeç türü ve 15.000’den fazla deniz canlısı ile burun buruna gelerek fotoğraf çekmem mümkün. Deniz tutkunları bu gizemli yolculukta köpekbalıklarının dalgıçlar tarafından elle beslenmelerine tanıklık ederken Avrupa’nın en yeni interaktif eğlencesi dijital Resim Akvaryum’da hayallerindeki balık türlerini canlandırabilecekler.