Küçük prens ve prensesler için eğlenceli hikayelerle dolu iki kitap

Küçük prens ve prensesler için eğlenceli hikayelerle dolu iki kitap

PENA_Oglusuma_ HikayelerGeniş bir yayın yelpazesine sahip olan Pena Yayınları, özellikle miniklerin okumaya adım atmasına yardımcı olmak için her geçen gün kütüphanesine yeni okul öncesi kitaplar ekliyor. Bu kez de oğlan çocukları ve kız çocukları için ayrı ayrı 15 hikaye içeren “Oğluşuma Hikayeler” ve “Küçük Kızıma Hikayeler” ile çocukların hayal gücünü destekleyerek, onlara keyifli vakitli geçirtecek ve okumayı sevdirecek iki kitap sunuyor.

Oğluşunuzun hayal dünyası gibi zengin bir kitap!

“Oğluşuma Hikayeler”deki birbirinden farklı 15 hikayeyi okurken oğluşunuz bazen bir doğa bilimcisi bazen de bir korsan olacak, çiftlikte saklambaç oynayıp Ay’a yolculuk yapacak. Kimi zaman babası gibi olmaya çalışırken kimi zaman da hayali arkadaşıyla oyunlar oynayacak.

Küçük prensesiniz için!

“Küçük Kızıma Hikayeler” de ise kızınız annesine doğum günü kartı hazırlayan bir prensesin, sakar bir perinin, birbirinden farklı olan ikizlerin ve bezelye sevmeyen prensesin hikayesi gibi 15 eğlenceli hikayeyi okuyacak.

Çocuklarınızın belki de kendi hikayelerini bulacağı bu kitapları, okumayı öğrenene kadar çocuğunuza siz okuyabilirsiniz; okumayı öğrendikten sonra ise kendisi okumak isteyecektir.