Koton’dan bebeklere sürpriz: Koton Baby

Koton’dan bebeklere sürpriz: Koton Baby

1koton2Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 2015-16 Sonbahar – Kış sezonunda bebekler için canlı ve eğlenceli bir koleksiyon sunuyor.

Koton Baby, 2015-16 Sonbahar – Kış sezonunda kız bebekler için hazırladığı Boho, Magical ve Soft Nature temaları ile masalsı tasarımlar sunuyor. Canlı kırmızıların yoğun olarak kullanıldığı Boho’da etnik desenler ve çiçek grafikleri öne çıkarken Magical’da ağırlıklı olarak soft, romantik pembe tonları özel dokulu kumaşlarla kullanılarak büyülü bir hikaye anlatılılıyor. Kelebek ve çıtır çiçek baskılarının sonbahar renkleriyle buluştuğu Soft Nature teması, doğa ile içiçe geçen tasarımları ile dikkat çekiyor.

Erkek bebekler ise Koton Baby’nin 2015-16 Sonbahar – Kış sezonunda Street Heros, My Funny World ve Wild World temaları ile eğlenceli tasarımlarla buluşuyor. Koleksiyonda yer alan, grafiklerle minik kahraman bebeklerin hikayelerinin anlatıldığı ve sevimli dinozor baskılarının kullanıldığı Street Heroes; oyuncak ve müzik grafikleri ile bebeklerin eğlenceli dünyasını yansıtan My Funny World ve macera dolu bir kamp serüvenine hayvan figürlerinin eşlik ettiği Wild World temaları minikleri farklı dünyalara yolculuğa çıkarıyor.