İyi Yaşam Günü’nde anneler bilgilenecek, çocuklar eğlenecek

İyi Yaşam Günü’nde anneler bilgilenecek, çocuklar eğlenecek

1welnessTürkiye’de doğup dünyaya yayılan Global Wellness Day (İyi Yaşam Günü), 13 Haziran 2015 Cumartesi, Maçka Parkı’nda 5 kıta 71 ülke ile aynı anda kutlanacak.  Dünyanın dört bir yanında gerçekleşecek olan Global Wellness Day kutlamaları iyi yaşamı destekleyen etkinliklerle gün boyu sürecek olup girişi herkese açık ve ücretsiz olacak. Ebeveynler ilgi çekici etkinlikler yoluyla bilgilenirken çocuklar tüm gün beden atölyesi aktivitelerine katılabilecek.

GWD etkinlikleri tüm gün boyunca Ayşe Tolga ile İyi Yaşam sohbeti, Dr. Ayşegül Çoruhlu ile Alkali Beslenme, Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Cenk Özyılmaz ile Fit Cook, Eser Mutlu ile Kahkaha Terapisi, Gem Akcan ile Yoga, Gül Kaynak ile Detoks ve Sağlıklı Beslenme, Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi, Murat Tavman ile Fiziksel Değişim ve İyi Yaşam, Neslihan Yavuzcan ile Nefes semineri, Şah Yaycı ile Yaşının İyisi Ol semineri, Happy Nest ve Beden Atölyesi çocuk aktiviteleri ile devam edecek.

Super Smart Health’in Kurucu CEO’su, dünya çapında tanınmış bir düşünce lideri ve liderlik gelişimi, kültür dönüşümü, stres yönetimi alanlarında dinamik bir konuşmacı, eğitimci ve danışman olan Dr. Daniel Friedland ise, Global Wellness Day kapsamında İstanbul’a gelerek bir seminer verecek.