Haftasonu Ne İzleyelim…

Haftasonu Ne İzleyelim…

Yoğun geçen bir haftanın ardından gelen haftasonu mutluluğu şimdiden birçok kişinin yüzüne yayılmış durumda. Kiminin planı şimdiden hazırken, kimi de ne yapsam acaba diye derin düşünceler içerisinde. Özellikle planı olmayanları göz önünde bulundurarak bizler, sizin için bir program yaptık bile. Eğer bir maniniz yoksa bu hafta sonunu çocuğunuzla birlikte sinemada geçirmeye ne dersiniz? Cevabınız kocaman bir evetse vizyondaki filmlere göz atmayı unutmayın. Tabii bu noktada küçük bir hatırlatma yapmakta yarar var. Hazırlamış olduğumuz liste tamamen çocuklar baz alınarak hazırlanmıştır. Şimdiden hepinize iyi seyirler…

barbi

1. Barbie ve Sihirli Dünyası

Kendine kurduğu dünyada kitap okuyarak daha mutlu olan Prenses Derin, bir gün Krallık bahçesinde dolaşırken tıpkı okuduğu bir kitapta olduğu gibi gizli bir kapı keşfeder. İçeriye adım attığında ise kendini sürprizlerle dolu bir dünya beklemektedir. Derin, bu dünyaya dahil olduktan sonra sihirli güçlere de sahip olmuştur ve yeni arkadaşları bu sorunu yalnızca onun çözebileceğinden emindir.

cesur zebra

2. Cesur Zebra 3D

Genç zebra Khumba çizgilerinin yarısı olmadan doğmuştur. Batıl inançlara sahip zebra sürüsü, topraklarını birdenbire etki altına alan kuraklıktan onun çizgisiz doğmasını sorumlu tutarlar. Khumba yeryüzündeki ilk zebranın çizgilerini edindiği efsanevi su birikintisini bulup, çizgilerini yeniden kazanmak için bir grup sırnaşık antilop ve havalı deve kuşuyla birlik olur. Khumba ve arkadaşlarını inanılmaz bir serüven beklemektedir.

miniscule

3. Miniscule: Kayıp Karıncalar Vadisi

Ormanda yapılan neşeli bir piknikten geriye kalan yemekler, ormanın küçük sakinleri çok sevindirir. Fakat iki farklı karınca grubunun yiyecekler yüzünden arası açılır. İki grup arasında başlayan yemek savaşı, kırmızı ve siyah karıncaları ikiye böler. Kendini bu kavganın ortasında bulan küçük uğurböceği Mandible, siyah karıncalardan biriyle arkadaş olur ve karınca yuvasını, kırmızı karıncalardan kurtarması için yardım eder.

ejderhanı nasıl eğitirsin

4. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Astrid, Südüklü ve ekibin geri kalanı adanın yeni popüler sporu olan ejderha yarışlarına katılmak için birbirlerini gaza getirirken, ayrılmaz ikilimiz ise gökyüzünde maceradan maceraya atılarak yeni dünyalara doğru keşfe çıkarlar. İki kafadar kendilerini, yüzlerce yeni vahşi ejderhaya ve gizemli Ejderha binicisine ev sahipliği yapan buzdan bir mağarada çıkan bir savaşın ortasında buluverir.