GAP, çocukları vitrin yıldızı olmaya çağırıyor

GAP, çocukları vitrin yıldızı olmaya çağırıyor

GAP Global Casting CallÇocuğunuz şaşırtıcı şekilde cesur, meraklı, kendinden emin, mutlu, istekli, komik, sevecen, enerjik, gururlu, açık sözlü, düşünceli, dürüst, zeki ve cool mu? Onlar harika bir şekilde saf ama bir o kadar bağımsız, durdurulamaz ve yaramazlıklarına rağmen mükemmel çocuklar mı? O halde onları Gap vitrinlerinde ve bir moda dergisinin gerçekleştireceği çekimlerde görmek ister misiniz?

Geçen sene gördüğü yoğun ilgi üzerine bu sene yeniden hayata geçirilen Gap Kids Casting Call, tüm aile ve çocukları yılın en heyecanlı ve eğlenceli aktivitesine çağırıyor.

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan Gap Kids Casting Call 2015’e katılmak oldukça kolay. Başvuru için Gap Turkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2015 isimli  uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli. Başvurular 14 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında yapılabilecek.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, moda ve fotoğraf konusunda uzman dergi editörleri, Gap Türkiye yetkilileri, anne çocuk blogger’ı Nihan Kayalıoğlu ve manken-oyuncu Pınar Tezcan’ın yer alacağı jüri, her kategoride en çok beğeni alan başvurular arasından eleme yaparak, her kategoriden 20, toplamda 80 finalist belirleyecek. Finalist çocuklar 16 Ekim itibariyle yine Gap Türkiye Facebook sayfası altındaki uygulamadan halk oylamasına sunulacak. 30 Ekim’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 5 Kasım’da Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Kazanan çocuklar aylık bir moda dergisinin Aralık sayısında yayınlanacak moda çekiminde ve Aralık ayı Gap vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak.

 

Kategoriler :

  1. 0-4 Baby Boy
  2. 0-4 Baby Girl
  3. 5-12 Kids Boy
  4. 5-12 Kids Girl

Gap Kids Casting Call ayrıca En Güzel Kardeşler / İkizler, En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek.