Digiturk’ten çocuklara karne hediyesi; Moviemax Kids Kuşağı

Digiturk’ten çocuklara karne hediyesi; Moviemax Kids Kuşağı

ShrekDigiturk’te çocuklara özel yeni bir tematik kuşak yayına başlıyor. Moviemax Family kanalında çocukların ilgisine hitap eden içeriklerle yayın yapacak Moviemax Kids kuşağında, 23 Ocak Cuma’dan itibaren 2 hafta süreyle 50 film ekrana gelecek. Moviemax Kids yayında kaldığı süre boyunca Moviemax Family kanalı tüm Digiturk üyelerine açık olacak

Digiturk, yeni kanal ve içerik yatırımlarının bir parçası olarak hayata geçirdiği dönemsel tematik kanalların ardından bu kez karne dönemine özel bir kuşağı izleyicilerine sunuyor. Çocuklara karne hediyesi olarak hayata geçirilen Moviemax Kids Kuşağı 16. kanalda yayın yapan Moviemax Family HD kanalında, 2 hafta boyunca tüm Digiturk üyelerine hizmet verecek.

23 Ocak Cuma saat 07:15’ten itibaren yayında olacak Moviemax Kids kuşağında; Harry Potter ‘dan Kung Fu Panda’ya; Shrek’ten Scooby Doo serilerine yaklaşık 50 film izleyiciyle buluşacak. Moviemax Kids kuşağının yayında olduğu süre boyunca Moviemax Family, tüm Digiturk üyeleri tarafından ücretsiz izlenebilecek.

Moviemax Kids kuşağı Sömestr sonrasında da her hafta sonu Moviemax Family HD ekranında devam edecek.