Dev Akvaryumda Dev Sömestr Şenliği

Dev Akvaryumda Dev Sömestr Şenliği

Istanbul_Akvaryum_Bati_Atlantik_AlaniDünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, sömestr tatilinde çocukları birbirinden ilginç etkinliklerle macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya denizlerinden binlerce canlıya ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da, dev köpük şovu ve onlarca sürpriz etkinlik tatil boyu sürecek, çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek.

Sömestr yaklaşırken, tüm öğrencileri de tatil heyecanı sardı. 23 Ocak itibariyle ders kitaplarına ara verecek olan çocukları dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’da birbirinden keyifli tatil günleri bekliyor.

Tatil için hazırlıklarını tamamlayan İstanbul Akvaryum, çocuklar için hazırladığı dev köpük şovu ile tatilde çocukların buluşma noktası olacak. Öğrenciler, sihirli köpüklerden dev baloncukların yapılacağı masal gibi bir gösteriye şahit olurken İstanbul Akvaryum’un sürpriz hediyeleri ve etkinlikleriyle de eğlenceye doyacak.

İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında 24 ve 31 Ocak Cumartesi günleri ile 25 Ocak ve 1 Şubat Pazar günleri gerçekleşecek olan köpük şovda öğrenciler ilk dönemin yorgunluğunu üzerlerinden atacak. Akvaryumun maskotu Sharki de çocuklara sürpriz hediyeler dağıtacak. Köpük şovun yanı sıra İstanbul Akvaryum’da birbirinden eğlenceli etkinlikler de öğrencileri bekleyecek.