Crocs ile Tatile Veda, Okula Merhaba

Crocs ile Tatile Veda, Okula Merhaba

1ibo5

 Her üç ayda bir, ayakları yaklaşık yarım numara büyüyen çocuklar için okul alışverişi günleri yaklaşıyor.  Hafif, rahat, yumuşak, renkli ve eğlenceli tasarımları ile her mevsime uygun modeller sunan Crocs, “Back to School” koleksiyonu ile okul sezonunu açıyor.

  1ibo Crocs Uniform Mary Jane ile kızınızın okul stili göz kamaştıracak. Model, ayarlanabilir bantlı babet tasarımı sayesinde sadeliği şıklık ile buluşturuyor.

1ibo2Crocs Uniform Shoe GS, deri üst kısmı, taban yastıklaması sağlayan Croslite™ hammaddesi ve kolay giyilmeyi sağlayan cırt bantları ile aradığınız konfor ve kaliteyi sizlere sunuyor.

1ibo3Sportif tasarımıyla hem okulda hem de günlük hayatta kullanılabilen Crocs Hover Easy-On Canvas Sneaker C, esnek taban yapısı ile ideal bir rahatlık sunarken, kanvas üst malzemesi ile de ayağınızın nefes almasını sağlıyor.

 

1ibo4Crocs Duet Sport Bungee Sneaker GS’nin, hafif tasarımı, sertleştirilmiş dış tabanı, nefes alabilen üst yüzeyi ve ayarlanabilir elastik bağcık detayı ile çocuklar, okulda da konforundan ödün vermeyecek.

Crocs’un “Back to School” koleksiyonu için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.