Çöps Çetesi Matrak Müzikal Prömiyeri Kidzania’da

Çöps Çetesi Matrak Müzikal Prömiyeri Kidzania’da

matrak muzikalTüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocukların hayran olduğu Çöps Çetesi, eğitici ve eğlenceli etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor: Matrak Müzikal

Prömiyeri 13 Aralık 2014 tarihinde KidZania İstanbul Eyüboğlu Şehir Tiyatrosu’nda yapılacak olan Matrak Müzikal; müzikli, interaktif, eğitici ve eğlenceli bir tiyatro gösterisi. Tüm dünyada ilk kez Türkiye’de sahne alacak olan Matrak Müzikal ile çocuklar ellerinden düşürmedikleri Çöps Çetesi’ni sahnede izlerken hem fantastik bir yolculuğa çıkacak, hem de interaktif olma özelliğiyle eğlenirken öğrenecekler.

Prömiyer gösterimi KidZania İstanbul Eyüboğlu Şehir Tiyatrosu’nda yapılacak olan Çöps Çetesi Matrak Müzikal ile çocuklar kendilerini fantastik bir dünyada hissederken, hayal güçlerini sınırsız olarak kullanacakları bir yolculukta yerlerini alacaklar. Müzikal, interaktif olma özelliği ile de çocukları oyunun içine dahil edecek.

Çocuk gelişimi uzmanları tarafından çevre bilinci, kişisel temizlik, hastalıklardan korunmanın önemi, arkadaşlık, eşyaları güzel kullanma ve kurallara uyma gibi 3-11 yaş grubu çocuklar için temel eğitici kavramlar üzerine kurgulanan Matrak Müzikal’de çocuklar Çöps Çetesi üyeleri ile birlikte fantastik bir dünyanın parçası olarak öğrenecekler.

Tüm çocukların hayran olduğu ve Türkiye dağıtımı Giochi Preziosi tarafından yapılan Çöps Çetesi oyuncakları Matrak Müzikal’de hayat bulacak. Yapımını daha önce tüm Çöps Çetesi etkinliklerinin de yaratıcısı olan Armon Event Operations’ın üstlendiği Matrak Müzikal’de, Kızıl Kurtçuk, Mavi Sinek, Kurtlu Elma, Vıcık Sakız ve Vıcık Ekran sürprizlerle dolu bir hikayeyi sahnelere taşıyacak.