Çocukların karne hediyeleri Kliksa’dan…

Çocukların karne hediyeleri Kliksa’dan…

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, tatile giren ve tüm yıl derslerden kafasını kaldıramayan çocukların karne sevincini, sunduğu özel fırsatlarla paylaşıyor. Kliksa, karne hediyesi denince ilk akla gelen ürünler olan bisiklet, akülü araba, tablet bilgisayar ve Hello Kitty ev tekstili ürünlerini tatile özel indirimlerle sunuyor.

bisikletKarne hediyesi bisikletler Kliksa’da…

Çocuklarının dışarıda vakit geçirmesini ve daha sosyal olmasını isteyen anne babalar, 139 TL’den başlayan fiyat ve 9 taksit fırsatıyla, çeşitli model ve renklerdeki bisikletleri kliksa.com’dan alabiliyor. Kliksa, stoklu ürünlerin saat 14:00’e kadar verilen siparişlerinde, “aynı gün kargo” seçeneğiyle çocuklara bisikletlerini ulaştırıyor.

Onyo Actiontab 7 tablet Kliksa’da…

Yüksek performansının yanı sıra uygun fiyat avantajı ve sürpriz dijital saat hediyesiyle dikkat çeken Onyo Actiontab 7 tablet, 119 TL’lik fiyatla kliksa.com’da satışa sunuluyor. Çocuk ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen ve Warner Bros. karakterleri Batman ve Superman baskılı tabletler, grafik işlemcisiyle çocukların birbirinden zevkli oyun ve uygulamaları rahatlıkla oynamalarına olanak veriyor.

Akülü araba Pilsan Sahra Jeep Kliksa’da…

Pilsan Sahra Jeep akülü arabalar, %45 indirimle kliksa.com’dan alınabiliyor. Otomatik fren özelliği ve akıllı anahtar sistemine sahip motorlu Pilsan Sahra Jeep, depo kapağından şarj edilebiliyor. Aşırı ısı ve akıma karşı devre koruma özelliğiyle güvenli kullanım sunan Pilsan Sahra, 6 sesli müzik kutusuyla eğlenceli sürüş imkanı sağlıyor.

Hello Kitty ev tekstili ürünleri Kliksa’da…

Çocukların en sevdiği Hello Kity’nin Nature Hello Genç Nevresim Takımı da kliksa.com’da yerini aldı. %100 pamuklu Hello Kitty Nature Hello, yüksek teknolojiyle dokunmuş ranforce kumaşıyla uzun yıllar çocuklara odalarında arkadaşlık edecek.