Çocukların hayalindeki su altı, resimlerle canlanacak

Çocukların hayalindeki su altı, resimlerle canlanacak

1gratisGratis’in çocuklar için düzenlediği resim yarışmasında küçük ressamlar hayallerindeki su altı dünyasını resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son katılım tarihi 13 Nisan 2015 olarak belirlendi. Kazananlar ise 23 Nisan 2015 tarihinde açıklanacak.

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl hayallerindeki su altı dünyasını resmedecekler. Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından ücretsiz olarak alacakları katılım formunu doldurmak ve hayallerindeki su altı dünyasını renklendirmek olacak.

Yarışmaya son katılım tarihi olan 13 Nisan 2015’e kadar resimlerini Gratis mağazalarına bırakan çocukların eserleri jüri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar 23 Nisan 2015 tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak.

Yarışmanın ödülleri ise şöyle; 1’inciye XBox 360; 2’inciye Samsung Galaxy Tab 4 Tablet; 3’üncüye Sony Walkman 3’ü 1 Arada Mp3 Çalar Kulaklık.