Çocukların Bayramında Starcity’de Eğlence Dorukta!

Çocukların Bayramında Starcity’de Eğlence Dorukta!

1fbStarcity Outlet’te 23 Nisan haftası boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerde çocuklar ünlü futbolcular ile tanışarak, atölyelerle öğrenek, yarışma ve oyunlar ile 23 Nisan’ın keyfini Starcity’de çıkaracak.

23 Nisan’da Fenerbahçe’nin Yıldızları Starcity’de çocuklar ile buluşacak. Fenerbahçe sevgisini 200 karakteri geçmeyecek şekilde anlatıp, danisma@starcity.com.tr adresine ileten yüzlerce çocuk arasından seçilen 10 şanslı çocuk; 23 Nisan saat 15:00’de Fenerbahçe’nin 2 yıldız futbolcusun teknik direktörlüğünde futbol maçı yaparak hayallerini gerçekleştirecekler. Yıldız Futbolcular ile tanışmak ve imza gününe katılmak için Starcity Outlet 23 Nisan’da gerçekleştireceği etkinliğe tüm çocukları aileleri ile birlikte bekliyor.

Starcity Outlet & NT iş bilirliği ile 23 Nisan’a özel düzenlenen balon katlama ve boyama atölyesi, animatörlü etkinlikler ve yarışmalar 23 Nisan’ın neşesine neşe katacak.

Starcity Outlet, 24–25–26 Nisan tarihlerinde Mimar Sinanlılar Resim Kursu “2. Sanatçı Çocuklar Karma Resim Sergisi” ile geleceğin sanatçı çocuklarını ağırlayacak.