Çocuklara Özel Tablet ve Fotoğraf Makineleri Kliksa’da…

Çocuklara Özel Tablet ve Fotoğraf Makineleri Kliksa’da…

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, yeni eğitim – öğretim döneminde çocuklarının yaratıcılıklarının ve algılarının gelişmesini önemseyen anne babaları Onyo Action tabletler ve dünyaca ünlü fotoğraf makineleriyle cazip fiyat avantajıyla buluşturuyor. Evde, sokakta, okulda en güzel kareleri yakalamak isteyen fotoğraf çekme meraklısı çocukların vazgeçilmezi olacak makinelerin yanısıra bünyesinde bulundurduğu 4 çekirdekli işlemcisi ve üstün özellikleriyle de dikkat çeken tabletler, çocuk ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermiyor.

Yüksek performans uygun fiyat avantajı…

kliksaTürkiye’nin ilk tablet bilgisayar firması olan Onyo tarafından üretilen ve kliksa.com’da satılan tabletler, kullanıcılarına, fotoğraf ve video kaydetme, ön kamera ile görüntülü konuşma seçenekleri de sunuyor. Wi-Fi ile sınırsız internet keyfi sağlayan ürün, 16 GB dahili hafızası sayesinde çocukların sevdikleri müzik, oyun ve filmleri rahatlıkla saklayabilmelerine de imkan veriyor. Ayrıca 10.1 inch ekran ve 4 çekirdekli işlemci ile eşsiz performans deneyimi yaşatıyor.

En güzel kareler çocukları bekliyor…

Kullanım kolaylığıyla ve üstün görüntü kalitesi ile dikkat çeken makinelerle unutulmaz anları, mekanları ve olayları ölümsüzleştirme imkanı veren Kliksa, çanta ve hafıza kartı ile fotoğraf makinesi aksesuarlarını da anne babaların ve çocukların beğenisine sunuyor.