Çocuklara Bayramda Sportif Şıklık

Çocuklara Bayramda Sportif Şıklık

maj Gorsel (5)Büyükten küçüğe her yaş grubu için rahatlık ve şıklığın simgesi olan U.S. Polo Assn. zengin kıyafet seçenekleri ile Kurban Bayramı’nda da tüm ailelerin gözdesi oluyor. U.S. Polo Assn.’nin 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonu, bayram coşkusunu yaşayan çocuklar için de birbirinden renkli ürünleri ile dikkat çekiyor.

Erkek Çocuklar İçin Asalet

U.S. Polo Assn.’de erkek çocuklar için gömlekler, saç örgülü hırkalarla birlikte uyumlu bir kombin oluşturuyor. Aplike işlemeli sweatshirt’ler, eşofmanlar çocuklara eğlence ve konforu bir arada sunuyor. Küçük beyler, U.S. Polo Assn.’nin ekose trikoları, V yaka saç örgüsü triko kazakları, denim pantolonları ile bayram boyu asil bir şıklık sergiliyor.

Kız Çocuklar İçin Zarafet

Kız çocuk koleksiyonunda saç örgü hırkalar ve triko kazaklar; frambuaz kırmızısı, lacivert ve krem rengiyle küçük hanımların beğenisine sunuluyor. Mint, pembe, somon ve pudra gibi renklerin ağırlık kazandığı koleksiyon ile U.S Polo Assn. minik kızlara zarafet katıyor. Kız çocuklarının bayramlık şıklığını çiçekli sweatshirt ve kolej havalı hırkalar tamamlıyor.

U.S Polo Assn., bu bayramda da farklı desenler, renkler ve tasarımlarıyla minik moda severlere, rahatlığı, sportif şıklığı, eğlenceyi, zarafeti ve asaleti bir arada sunuyor.