Çocuklar, Okula Arzum ile Hazırlanıyor

Çocuklar, Okula Arzum ile Hazırlanıyor

AR180_MEYVIX_KIRMIZI_ISIKLI(1)Eylül ayının gelmesiyle birlikte evlerde okul telaşı da başladı. Mutfakta en sıkıştığınız zamanlarda her an yanınızda olan Arzum bu heyecana ortak olurken, çocukların okula hazırlanmasına da yardımcı olacak. Uzun bir yaz tatilinin ardından başlayan okul döneminde annelerin mutfaktaki en büyük destekçisi olan Arzum, kahvaltı için tost ve meyve sularını hazırlamaya kaldığı yerden devam edecek.

Okul hazırlığı Arzum’la Güzel…

Okula gitmeden önce evde yapılacak sağlıklı ve dengeli bir kahvaltı ile çocukların bilişsel performansı ve okul başarısının arttırılabileceğini vurgulayan uzmanlar, güne mutlaka kahvaltı ile başlanmasını öneriyor. Arzum ise her zaman kahvaltıda lezzetli bir alternatif olan tostlar için Arzum Metallo’yu ve yanında taze sıkılmış bir bardak meyve suyu için Arzum Meyvix’i öneriyor.

Arzum Metallo, kahvaltı sofrası için tostları bu kez çocuklar için hazırlıyor. 2000 watt’lık enerjisiyle 4 adet tostu aynı anda yapıp size hız kazandırırken plakaların bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle kullanım kolaylığı sunuyor. Kahvaltı sofrasında sıcacık olan tostların yanına çocuklar için en güzel içecek olan taze meyve suyu hazırlama işlemini ise Arzum Meyvix üstleniyor.

1000 watt’lık motor gücü, 2 farklı hız ayarı ve paslanmaz çelikten oluşan süzgeciyle çocuklar, okul dönemine vitamin deposu içecekleriyle hazır. Geniş yiyecek kanalı sayesinde meyveleri bütün haliyle atabilme imkanı sunan Arzum Meyvix ile sabahları mevsim meyvelerinden oluşan taze sıkılmış meyve suyu ile çocukların güne zinde başlamasını sağlıyor. 2 litrelik çıkarılabilir posa haznesi, köpük ayırıcı özelliği, 1,5 litrelik sürahi kapasitesi ve doğrudan bardağa servisi sağlayan musluğu sayesinde her çeşit meyvenin suyunu çıkarabilen Arzum Meyvix ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.