Christmas Blend ile otizmli çocuklara destek

Christmas Blend ile otizmli çocuklara destek

christmas blendStarbucks, her yeri yılbaşı heyecanının sarmaya başladığı bugünlerde otizmli çocukların yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor. Starbucks’ta yeni yılın gelişini temsil eden Christmas Blend kahvesinin satışından elde edilen gelirin bir kısmı, otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olmak üzere Tohum Otizm Vakfı’na aktarılacak.

Geleneksel ‘Kırmızı Bardak’ların gelişi, Starbucks misafirleri için yılbaşı döneminin hızla yaklaştığını gösteriyor. Bu yıl da yine ‘bizi buluşturan mutluluklara’ ev sahipliği yapmaya hazırlanan Starbucks, en gözde yılbaşı dönemi içeceklerini, misafirlerine ‘Kırmızı Bardak’larda sunacak.

Starbucks, lezzetli ve kaliteli ürünleriyle olduğu kadar yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiriyor. Starbucks, 2009 yılından beri her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı dönemine özel olarak sınırlı süre için satışa sunduğu Christmas Blend çekirdek kahve satışından elde edilen gelirin bir kısmını, Tohum Otizm Vakfı’na (TOV) aktaracak. 31 Aralık’a kadar Starbucks mağazalarından alacağınız her Christmas Blend kahvesiyle siz de otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olabilirsiniz.