Bu Yaz Plajlara “Aile Boyu Şıklık” Damgasını Vuracak

Bu Yaz Plajlara “Aile Boyu Şıklık” Damgasını Vuracak

1plajB&G Store, miniklerin anne ve babalarıyla aynı kıyafetler içine girme hayalini gerçeğe dönüştürdü. Yaz sezonu için hazırlanan koleksiyonda baba-oğul şortları ve anne-kız bikinileri ile plajlarda ailelerinin minik kopyaları gezecek.

Yaz sezonu için gelenekselleşen anne-kız bikini, baba-oğul şort ürünleri B&G Store mağazalarındaki yerini aldı. Anneler ve kızları için rengarenk bikiniler, baba ve oğulları için zevk sahibi şortlar bu yaz plajlarda mutlu aile tablosunu tamamlamak için hazır bekliyor.

Türkiye’nin sevilen çocuk giyim markası B&G Store, özel tasarım koleksiyonlarının yanı sıra, dünya çocuk modasının Patrizia Pepe, Bikkembergs, Guess Kids, Cesare Paciotti gibi önde gelen markalarını da kendi çatısı altında topluyor. Yurt içi ve yurt dışındaki mağazalarıyla birlikte 75 mağaza sayısına ulaşan B&G Store, hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Modern mağazacılık anlayışının getirisi olan bir takım önemli unsurları ve detayların önemini savunan yaklaşımı ile ışığından, raf düzenine, satışı yapılan ürünün takibine, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan tavrı ve tüketici ile kurulan samimi, sağlam diyaloğun ilk basamağını oluşturan güler yüzlü elemanları ile mağazalarında yeni bir yaklaşımı savunan B&G Store, ailenin bütün fertlerini mağazalarına bekliyor.