Bebekleri Anne Sıcaklığı ile Saran BabyNEO Minky Battaniye

Bebekleri Anne Sıcaklığı ile Saran BabyNEO Minky Battaniye

babyneoBebeklerin hassas cildi için özel olarak tasarlanan BabyNEO Minky Battaniyeler ile bebekler daha huzurlu uyuyor. Yumuşak microfiber kumaştan üretilen Minky Battaniyeler, bebekleri kış aylarında soğuktan koruyor, bebekler anne sıcaklığında uykuya dalıyor.

Ürünleriyle hem bebekleri hem de anneleri düşünen BabyNEO, Minky Battaniyeler ile soğuk kış aylarında da bebekleri soğuktan koruyor. Bebeklerin hassas cildine göre tasarlanmış yumuşak kabartma dokulu yapıya sahip Minky Battaniye, annelerin en büyük yardımcısı.

Bebeklerin sağlığı için süper yumuşak microfiber kumaştan üretilen Minky Battaniye, bebeğinizin cildini tahriş etmiyor. Bebeğinizin cildiyle dost olan BabyNEO Minky Battaniye, soğuk kış aylarında da bebeğinizi sıcacık sarıyor. Bakteri barındırmayan ve bebek cildine alerji yapmayan Minky Battaniyeler, bebeklerin vücut ısısının dengelenmesine de yardımcı oluyor. Annelerin kolayca yanlarında taşıyabileceği Minky Battaniyeler, iki katlı ve çift taraflı da kullanılabiliyor. Mavi, yeşil, turuncu renkleri ile annelere farklı seçenekler sunan Minky Battaniyeler, kabartma modeliyle de ailelerin beğenisine sunuluyor.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde, organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.