Bebeğinizin ilk partisi ‘Baby Shower’

Bebeğinizin ilk partisi ‘Baby Shower’

Orientina-Ozellestirilebilen Bebek Pestamali - 48.30 tl

Bebeğinizin doğumuna haftalar belki de günler kala, tüm sevenlerinizi bir de bakarsınız ki bir heyecan dalgası sarıvermiş. İşte bu su gibi akıp geçen günlerde özellikle genç anne adayları arasında öne çıkan en gözde etkinlik ise bebeğin ilk partisi olarak da kabul edilen baby shower’lardır. Keyifli bir anne ve bebek partisi olan baby showerlar da esas amaç ise bebeğin ihtiyaçlarını karşılamada anneye yardımcı olmak için alınan hediyelerdir. Bu nedenle baby shower’a davetli bir kişinin aklına düşen “Nereden alırsam daha iyi olur?” soru kalıbına artık son verme zamanı. Çünkü tüm bu sorulara cevap veren artık yepyeni bir adres var, luksbazaar.com…rmiş. Herkeste hummalı bir hazırlık, ne alacağım kaygısı ve genç anne adayına dolayısıyla da dünyaya gelecek bebeğe düzenlenecek aktivitelerle günler bir de bakarsınız ki su gibi akıp gitmiş.

Luksbazaar.com ile aradığınız bebek ürünlerine kolayca ulaşabilir, size özel hazırlanan çeşitli paketlerle bir an da partinin gözde konuğu haline gelebilirsiniz. Vakumlu mama kapları, geniş ağızlı biberon, cam biberon, sulu diş halkaları, saplı emzik kutuları, meyve süzgeçleri ve bebek önlüğü setiyle bebeğin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceğiniz gibi ana kucağı, Britax Römer Bebek Oto Koltuğu, Crystal Marbella Baston Puset, Kiddy City’n Moce Bebek Arabaları gibi özel ürünlere de farklı renk ve desen seçenekleriyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Unutmayın ki aldığınız ürünler size özel hediye paketleriyle evinize kadar teslim ediliyor. Size ise sadece luksbazaar.com’dan istediğiniz hediyeyi seçmek kalıyor.