Bebeğiniz için Mükemmel ve Güvenli Bir Seçim, Dolce Bebek Odası?

Bebeğiniz için Mükemmel ve Güvenli Bir Seçim, Dolce Bebek Odası?

Dolce_Baby_Buyuyen_Sandikli_KaryolaBebek odası koleksiyonunu anne adaylarının ve annelerin beğenisine sunan Kids&Teens beyazın sadeliğini ve asaletini klasik çizgilerle bütünleştirerek huzur veren bir tasarıma imza attı. Koleksiyonun en özel serilerinden biri olan Dolce, prens ve prensesleriniz için mükemmel bir seçim olacak.

Üç kapılı gardırop, oyuncak dolabı, şifonyer, büyüyen sandıklı karyola, anne koltuğu, sallanır karyola ve sallanır beşik modülleri ile annelere fonksiyonel ve ayrıcalıklı tasarıma sahip ürünler sunan Dolce’nin, takımı zenginleştiren porselen kulpları zevkinizle bütünleşen özel detaylardan biri olacak. Dolce’ye özel tasarlanan büyüyen karyolasının altında yer alan saklama alanı annelere kolaylık sağlayan fonksiyonel bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Tüm bebek odalarında olduğu gibi Dolce’de de bulunan temperli güvenli cam detayları, çekmece, dolap kapaklarında çarpmayı önleyen slow motion sistemi, karyola korkuluklarında kullanım esnekliği sağlayan asansör sistemi ile bebeğiniz emin ellerde büyüyor olacak.

Bebeğiniz için mutlu olacağı bir oda hazırlarken onun güvenliğini de unutmamalısınız. Bebek Odası alanında yaptığı üretimde “en önemli ve ilk önceliğini” bebeklerin sağlığı ve güvenliği olarak belirleyen Kids&Teens, bebeklerin hassas bünyelerine uygun olarak geliştirilen, merkezi İsveç’te bulunan SP Technical Research Institute of Sweden ve TSE tarafından belgelendirilmiş, E0 normlarında malzemeyi bebek odalarında kullanan Türkiye’nin ilk ve tek markasıdır.

Dolce takımına özel olarak üretilen uyku seti ile bebeğinizin odasına ayrıcalık katabileceksiniz. Bebeğinizin hassas cildi düşünülerek %100 pamuklu, yanmaz ve anti alerjik kumaştan üretilen uyku setinde el işçiliği nakış işleme kullanıldı. Uyku seti ile beraber oda takımınızı tamamlayacak özel aksesuarlarında yer aldığı Dolce koleksiyonunu görmeden bebeğinizin odasını hazırlamayın.

Dünyanın 45 ülkesinde Disney ile lisans anlaşması bulunan ayrıcalıklı tasarımları, renkleri, tüm serilere ait özel aksesuarları, sağlıklı ve güvenlikli mobilyaları Kids&Teens mağazalarında sizleri bekliyor.