BabyTV 2 Ekim’den itibaren yeniden Digiturk’te

BabyTV 2 Ekim’den itibaren yeniden Digiturk’te

BabyTV_Draco_3100’ün üstünde ülkede, 650 platformdan, 18 farklı dilde, 50 milyondan fazla haneye ulaşan BabyTV bebeklerin ve ailelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan orijinal ve ödüllü içerikleri ile Digiturk 162 numaralı kanalda yeniden yayına başladı.

Her yıl 80’den fazla dizi ve prodüksiyonla izleyicilere geniş bir içerik yelpazesi sunan BabyTV tüm bebeklerin ve ebeveynlerin beğenerek izlediği bir kanal olma özelliği taşıyor. Bebeklerin ve yeni yürümeye başlayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik, reklam yayını alınmayan kanalda İlk Kavramlar, Doğa & Hayvanlar, İlk Şarkılar, Uyku Vakti, Aktiviteler, Yaratıcılık, Müzik & Sanat, Arkadaşlık ve Tahmin Oyunları olmak üzere 9 farklı kategori altında toplanan programlar yayınlanıyor. Charlie ve Sayılar, Tulli, Büyükbaba Nerde, Bay Salyangoz, Popiz, Pitch & Potch, Pim & Pimba ve Emma’nın Tiyatrosu kanalın favori programları arasında yer alıyor.

BabyTV, 2 Ekim Perşembe günü itibarıyla için Digiturk 162 numaralı kanalda orijinal dil ve Türkçe dublaj seçenekleriyle Çocuk Paketi sahibi tüm Digiturk’lüler ile buluşuyor.