Arman Tasarım ile Okula Renkli Dönüş…

Arman Tasarım ile Okula Renkli Dönüş…

Double (1)Fonksiyon ve biçim dengesini yitirmeden çok fonksiyonlu ve eğlenceli ürünler tasarlayan Arman Tasarım, kırtasiye ürünleri konusundaki deneyimini  Serve markası için tasarladığı koleksiyonlarla ortaya koyuyor. Arman Tasarım’ın  Serve için hazırladığı kırtasiye ürünleri, çocukların yaratıcılıklarını geliştirirken, okula alışma döneminde oyuncaktan ürüne geçişlerini kolaylaştırıyor ve onlara hem fonksiyonel hem de keyif alacakları alternatifler sunuyor. Çocukların psikomotor gelişimini desteklemek için oyun dünyasından yola çıkılarak yapılan bu tasarımlar, onların hem bilişsel hem de duyusal dil gelişimlerine destek oluyor.
Silgi ve Kalemtıraş Fonksiyonlarının Dengeli Uyumu…
Arman Tasarım’ın silgi ve kalemtıraş fonksiyonlarını bir arada sunduğu  Serve Ring, fonksiyonellik açısından kusursuz bir uyuma sahip… Kalemtıraşın silgi için konforlu bir tutma yüzeyi olarak tasarlandığı Serve Ring’de silgi azaldıkça bile kullanım konforu kaybolmuyor ve ürünün merkezinde silme işlemi için bir sabitleme noktası bulunuyor. Elle ilişkisi oldukça güçlü olan ring şeklindeki silgi yapısı, kalem açma eylemini kolaylaştıracak şekilde avuç içine oturuyor. Kullanılmadığı zamanlarda kapağı kapatılarak silgi bölümünün kirlenmesi önlenebilen Serve Ring, soft – touch dokusu, geometrik yapısı ve renk seçenekleriyle eğlenceli bir tasarım ürünü…
Mekanik Kurşun Kalem Uçları ile Highlighter Bir Arada…
Arman Tasarım tarafından Serve için tasarlanan Double serisi ise mekanik kurşun kalem uçları ile highligter kalemi bir araya getirerek yeni bir ürün kategorisi yaratıyor. Hassas ürünler oldukları için kullanıcıya maliyeti yüksek, rijit ambalajlar içinde sunulan kalem uçlarının ambalajını highlighter kalemlerle birleştiren Serve Double, kalem uçları için daha fazla depolama alanı sağlarken ürüne de highlighter fonksiyonunu ekliyor. Çok fonksiyonlu ürün, renkli görünümüyle de çocuklara hitap ediyor.
Günün Moduna Göre Kapak Değişimi…
Silgi ve kalemtıraş gibi birbirini tamamlayan ürünlerin bir arada kullanıldığı Serve e-BOT ise ürüne kimlik kazandırılan renkli bir tasarım. Geometrisi, özelliğini yitirmeyecek oranda stilize karton karakter formundan kurgulanan Serve e-BOT, çocukları bu önemli fonksiyonları kullanmaya yöneltiyor. Üründe silgiyi koruyan şeffaf kapak üzerine baskı yöntemiyle farklı yüzler uygulanarak karakter özelliği verilirken, kask izlenimli kapak ile koruma olgusu güçlendirilmiş. Fonksiyon ve biçim dengesi yitirilmeden eğlenceli bir tasarıma dönüştürülen Serve e-BOT, çocukların o günkü modlarına en uygun nitelikteki kapakları arkadaşlarıyla aralarında değiştirmelerini, böylelikle de iletişim ve sosyalleşmelerini artırmalarını hedefliyor.