Aqua Scale, Bebek Küvetlerinde Dünyada Bir İlki Sunuyor

Aqua Scale, Bebek Küvetlerinde Dünyada Bir İlki Sunuyor

AQUAAkıllı bebek küveti Aqua Scale, termometre ve tartıyı bir arada sunarak yeni annelerin büyük yardımcısı oluyor.

Birçok anne babanın ve çocuk doktorlarının, bebeklerin özellikle ilk ayları için üzerinde durduğu en önemli konu ‘Sağlıklı kilo alımıdır’. Dünyada bir ilki sunan Aqua Scale, çok yönlü bebek küveti ile anneler bebeklerinin gelişimini aylık doktor kontrollerini beklemeden diledikleri zaman takip edebiliyor.

Aqua Scale suyun sıcaklığını sadece banyo öncesinde kontrol etmekle kalmıyor, banyo sırasında da su sıcaklığını kontrol altında tutarak ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor ve bebeklerin konforlu bir banyo yapmasını sağlıyor.

Aqua Scale’in inovatif teknolojisi sayesinde bebeğin net ağırlığı kolaylıkla öğrenilebiliyor. Dijital LCD ekranı ve ağırlığın kaydedilebilmesi özelliği sayesinde bebek gelişimi düzenli kontrol altında tutulabiliyor.Ergonomik tasarımı ve kaymaz iç yüzeyi ile bebekler ilk 6 ayında bile file alımına gerek kalmadan ideal banyo duruş pozisyonunda yıkanabiliyor. Bebek oturmaya başladıktan sonra destek kısmı çıkarılan Aqua Scale’in iç hacmi genişletilerek bebek 2 yaşına gelinceye kadar (15kg’a kadar) kullanılabiliyor.

BPA, Fatalat, PVC gibi hiçbir zararlı madde kullanılmadan üretilen bebek dostu Aqua Scale SGS Belgesi (Ürün Sağlık Tescil Belgesi) ve CE Belgesi’ne de sahip. Anneler Aqua Scale ve daha birçok bebek ürününü www.bebekform.com adresinden kolaylıkla satın alabilir.