Anne Sütünü Arttırmak İçin Emziren Anne İçeceği Mami Power Eczanelerde

Anne Sütünü Arttırmak İçin Emziren Anne İçeceği Mami Power Eczanelerde

1mamiMami Power emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş tahıllı, maltlı, vitaminli, Fruit Up’lı ve lezzetli bir içecek. Oxford Brookes Üniversitesi onaylı Fruit Up’lı içeriği sayesinde süt yapar, kilo yapmaz.

“Fruit Up” Alman patentli, düşük glisemikli bir meyve ekstraktı. Düşük glisemikli içeriğiyle kan şekerini yükseltmediği ve kilo yapmadığı Oxford Brookes Üniversitesi araştırmalarıyla onaylanmıştır.

Mami Power hiçbir renklendirici, koruyucu, kafein, yapay tatlandırıcı ve ilave şeker içermez. Mami Power’a tadını ve kalorisini veren sadece ve sadece Fruit Up’tır.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü nesiller için anne sütünün 2 yaşına kadar verilmesini tavsiye ediyor. Çünkü anne sütü bebeğin sağlıklı büyümesi, bağışıklık sisteminin gelişimi ve güçlenmesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeriyor.

İşte bu yüzden Mami Power; Oxford Brookes Üniversitesi onaylı, düşük glisemik indeksli Fruit Up’lı içeriği sayesinde lohusalık döneminde olup da hem bebeğine bol süt vermek hem de doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler için ideal bir “emziren anne içeceği”dir.

Mami Power, şimdi seçkin eczanelerde.